місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
місто Одеса
вул. Семінарська 1/4
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
Пн - Сб: 10:00 - 20:00

Laser Genesis

Процедура лазерного омолодження Laser Genesis на апараті Cutera excel HR™ – безопераційне омолодження шкіри. Цей метод дасть вам можливість продовжити молодість шкіри, не вдаючись до хірургії чи інших травматичних та агресивних процедур.
Записатись на прийом
Laser Genesis
Принцип дії
Laser Genesis

Тільки Laser Genesis забезпечує контрольоване нагрівання сосочкового шару дерми і поверхневого судинного шару для поліпшення текстури шкіри, зменшення розміру пор, зменшення дифузного почервоніння і розгладження зморшок. Довжина хвилі Laser Genesis 1064 нм забезпечує безпечне та комфортне оновлення шкіри. Унікальність лазерної насадки Laser Genesis полягає в тому, що вона поєднує в собі високопотужну систему з мікросекундними імпульсами та високою частотою повторення. Ці функції необхідні, щоб відповідати часу термічної релаксації та мають важливе значення для забезпечення ефективності процедури лазерного омолодження шкіри.

Процедура Laser Genesis застосовується для ліфтингу шкіри, усунення дрібних недоліків: дрібні зморшки, “гусячі лапки”, “купероз”, розширені пори, запальні елементи, акне, розацея, шрами після акне і післяопераційні.

Decorative
Переваги
  • Завдяки помірному нагріванню дерми такі дрібні структури, як система мікросудин, приходять у норму, і утворюється колаген про
  • Може застосовуватися для всіх типів шкіри, навіть у літню пору, без небезпеки ускладнень.
  • Не потрібен гель або анестезія. Laser Genesis – це безсумнівно, процедура під час перерви на обід.
Будьте красиві завжди
Запишіться на процедуру - Laser Genesis прямо зараз
Записатись на процедуру
Вартість процедури Laser Genesis в Одесі

Форма запису