місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
місто Одеса
вул. Семінарська 1/4
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
Пн - Сб: 10:00 - 20:00

BodyFX на апараті InMode

Мабуть, однією з найчастіших причин, здатних зіпсувати настрій для жінок, є проблема зайвих обсягів. Що тільки не доводиться робити для того, щоб позбутися зайвих сантиметрів: виснажливі дієти, що вимотують тренування в спортивних залах, часом досить болючі «антицелюлітні» масажі, пошуки «чарівної пігулки» для схуднення… Стать життя витрачається на боротьбу за струнку фігуру, а результат найчастіше виявляється незадовільним.
Записатись на прийом
BodyFX на апараті InMode

Технологічних варіантів апаратної корекції фігури існує безліч, проте з кожним роком з’являються нові технології та процедури, що збільшують ефективність і підвищують рівень комфорту від їх застосування. І сьогодні ми готові презентувати вам революційне рішення – процедуру корекції контурів тіла насадкою Body FX на апараті InMode (Ізраїль)

Це комплексне вирішення проблем корекції фігури поєднує у собі відразу кілька технологічних рішень для нехірургічного ліполізу. Поєднання радіочастотної діатермії, м’якого вакуумного впливу та електропорації (руйнування оболонки жирових клітин) короткими і частими потужними імпульсами буквально стирає зайві сантиметри навіть у зонах тіла, що найважче піддаються, одночасно здійснюючи ліфтинг шкіри і зміцнюючи колагеновий каркас клітковини і дер. Приголомшливий результат, який можна порівняти з хірургічною ліпосакцією, не змусить себе чекати.

BodyFX на апараті InMode

Насадка Body FX відрізняється досить великою робочою площиною, дозволяючи заощадити час проведення процедури. М’які тканини шкіри та підшкірно-жирової клітковини всмоктуються за рахунок вакууму між двома радіочастотними електродами та з їх допомогою нагріваються до 38°-43°С. Спеціальний датчик здійснює контроль температури тканин, виключаючи ризик опіків та неприємних відчуттів. Після досягнення оптимальної температури пристрій починає генерувати часті наносекундні імпульси високої потужності (HVPs), що проникають на глибину до 15-20мм, які виробляють електропорацію жирових клітин. Зайва рідина, накопичена в жирових клітинах, поступово виводиться із організму природним шляхом через лімфатичну систему протягом 2-3 тижнів. Проте перші помітні результати можна спостерігати вже через 10-14 днів. Радіочастотне нагрівання не тільки створює необхідні умови для швидкого ефекту ліполізу, але й стимулює роботу клітин сполучної тканини, відновлюючи та оновлюючи колагеновий каркас шкіри. Завдяки цьому відбувається не тільки зменшення жирового прошарку, а й одночасне омолодження поверхневих тканин. Шкіра стає більш пружною, а контури рівними та гладкими.

Великі можливості для регулювання температури, кількості та потужності імпульсів, а також сили вакууму дозволяють індивідуально підібрати необхідний режим процедури для кожного клієнта та зон тіла з різною чутливістю.

Таким чином, одна процедура Body FX дозволяє досягти відразу кількох результатів:

  • Підтяжка та омолодження в’ялої шкіри та вирівнювання її контурів
  • Усунення целюліту та локальних відкладень у «жирових пастках»
  • Зменшення об’ємів тіла на 3-5 см

Серед переваг процедури Body FX слід відзначити широку сферу застосування: сідниці, живіт, боки, спина, внутрішня та задня поверхня стегон, область над коліном, обличчя, підборіддя, шия.

Будьте красиві завжди
Запишіться на процедуру - BodyFX на апараті InMode прямо зараз
Записатись на процедуру
Наскільки це безпечно?

Технологія Body FX максимально безпечна, оскільки не є інвазивною, і абсолютно виключає перегрів тканин завдяки вбудованому в насадку чутливому датчику. Такі характеристики дозволяють проводити процедуру без анестезії, та застосовувати її для будь-якого типу шкіри та у будь-якому віці. Тим не менш, не рекомендується проводити дану процедуру вагітним і матерям, що годують, а також клієнтам з проблемами серця. Сама процедура переноситься досить комфортно і фактично не супроводжується небажаними ефектами. У поодиноких випадках відзначалися невеликі гематоми, яких можна уникнути, регулюючи рівень вакууму.

Забудьте про страждання, що супроводжують боротьбу за ідеальну фігуру, і будьте певні — завдяки технологіям Body FX та професіоналізму наших фахівців ваше відображення у дзеркалі приноситиме вам лише позитивні емоції.

Вартість процедури Body FX в Одесі
Корекція контурів тіла 1 зона (7*20см)
800 грн
Корекція другого підборіддя
500 грн

Форма запису