місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
місто Одеса
вул. Семінарська 1/4
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
Пн - Сб: 10:00 - 20:00

Лазерне омолодження шкіри

Більшість жінок та чоловіків бояться появи перших зморшок, вважаючи їх суттєвим естетичним недоліком зовнішнього вигляду.
Записатись на прийом
Лазерне омолодження шкіри
Звужені пори
Відсутність зморшок
Усунення гіперпігментації
Відсутність рубців і шрамів
Рівний природний тон шкіри
Усунення судинних сіточок і зірочок
М'яка оксамитова на дотик шкіра
Обробка великих ділянок шкіри за одну процедуру
Лазерне омолодження шкіри

Лазерний промінь, що спрямовується в глибокі шари епідермісу у вигляді сітки, стимулює шкіру активно виробляти еластин і колаген. Завдяки цьому процесу відновлюється структура вашої шкіри й одночасно затягуються всі видимі пошкодження. Ба більше, на відміну від пластичної хірургії, фракційне лазерне омолодження покращує колір шкіри, роблячи її свіжішою і рум’янішою.

Процедури лазерного омолодження – це прекрасна можливість позбутися таких косметологічних недосконалостей, як:

 • Вікові зміни шкіри
 • Фотостаріння
 • Птоз нижньої повіки (обвисання), в’ялість шиї
 • Пористість шкіри
 • Втрата тонусу шкіри
 • Нерівний рельєф
 • Епідермальні утворення
 • Великі та дрібні зморшки
 • Пігментація
 • Руйнування колагенового каркаса

Після лазерного омолодження шкіра обличчя, шиї та зони декольте має пружний, підтягнутий вигляд і буквально світиться зсередини. Досягнутий ефект після лазерного омолодження має природний вигляд і за відповідного догляду за шкірою тримається дуже довго.

Види лазерного омолодження шкіри

Лазерне омолодження – це загальна назва для процедури, яка насправді має кілька видів:

 • Фракційне абляційне омолодження – поширена косметологічна процедура, яка дає змогу позбутися дрібних недосконалостей шкіри. Максимально швидкий результат досягається на поодиноких дефектах, оскільки сукупність одразу кількох недоліків шкіри в один істотно ускладнює роботу і може потребувати більшої кількості сеансів.
 • Лазерна біоревіталізація – інноваційний метод у косметології, який на сьогодні вважається найефективнішим для усунення глибоких зморшок і шрамів. Короткострокові імпульси потрапляють на шкіру, відторгаючи верхній шар дерми. У результаті прискорюється процес ділення клітин і посилюється вироблення колагену, що призводить до тотального оновлення шкіри. Під час процедури косметолог наносить спеціальний склад, який проникає в шкіру, насичує її поживними речовинами і робить її пружною, рівною і свіжою.
 • Неабляційне омолодження – відрізняється використанням довгохвильових лазерних променів. Ця процедура дає змогу розгладити зморшки, усунути акне, шрами та гіперпігментацію. Як правило, під час цієї процедури фахівець працює з усією поверхнею обличчя.
 • Лазерне шліфування – відбувається, як правило, з використанням сапфірового лазера. Це щадна процедура для тканин, яка дає змогу підтягнути шкіру, зробити її більш еластичною, прибрати акне і надати більше чіткості контурам обличчя.
  Повне фракційне омолодження обличчя – найпопулярніша процедура, яка дарує шкірі свіжість, повертає втрачений тонус і еластичність. У цієї процедури практично ніколи не буває ускладнень, тому вона вважається найпростішою і найбезпечнішою.
Будьте красиві завжди
Запишіться на процедуру - НАЗВАННЯ_ПРОЦЕДУРИ прямо зараз
Записатись на процедуру
Лазерне омолодження на ультрасучасному обладнанні

Фахівці Центру естетичної косметології “Комплімент” застосовують тільки ультрасучасне обладнання для кожної процедури, зокрема і для лазерного омолодження шкіри. Залежно від складності завдання, з яким належить впоратися, лікар нашого Центру підбирає оптимальний апарат і встановлює індивідуальні налаштування для кожного пацієнта. Для омолодження вашої шкіри можуть використовуватися такі апарати, як Laser Genesis Cutera excel HR, Cutera Genesis, M 22 (Lumenis), X-LASE Plus, INCO2.

 • Laser Cutera excel HR – це косметологічний апарат нового покоління, який ідеально підходить для безопераційного омолодження шкіри без застосування травматичних і агресивних процедур. Цей апарат покращує текстуру шкіри, оновлює її, зменшує пори та дифузні почервоніння, розгладжує зморшки. Помірне нагрівання верхніх шарів дерми лазером стимулює активне вироблення колагену і приводить у норму капілярну систему. Завдяки цьому швидко і безболісно усуваються дрібні зморшкуваті сітки, купероз, розширені пори, запалення, акне, рубці та шрами. Laser Genesis Cutera excel HR підходить для будь-якого типу шкіри і може застосовуватися в будь-який час року без ризику ускладнень.
 • Cutera Genesis – у світі косметології лазери Cutera асоціюються з надійністю, ефективністю і безпекою, будучи невід’ємною частиною преміум-сегмента сучасної лазерної індустрії. Цей апарат має унікальну систему подачі коротких імпульсів, які забезпечують плавне нагрівання верхніх шарів шкіри, що робить процедуру максимально безпечною і безболісною.
 • M 22 (Lumenis) – сучасна багатомодульна лазерна платформа, яка на сьогодні визнана одним з найуспішніших косметологічних апаратів. З його допомогою можна швидко і безболісно усунути судинні сіточки і зірочки, гіперпігментацію шкіри і акне. Ба більше, цей апарат дає змогу нормалізувати вироблення шкірного сала і стимулює вироблення колагену.
 • X-LASE Plus – за допомогою цього італійського апарату фахівці нашого Центру успішно усувають такі проблеми, як розширення судин, вікова гіперпігментація, втрата тонусу шкіри. Система X-LASE Plus є універсальною і дуже м’якою у використанні, тому ймовірність ускладнень або побічних ефектів після процедури омолодження шкіри практично нульова. Цей лазер забезпечує відмінний і стійкий результат процедури.
Вартість процедури лазерного омолодження шкіри в Одесі
Фотоомолодження обличчя
2800 грн
Фотоомолоджування одна зона (обличчя/декольте/руки)
2800 грн
Видалення пігментації/судин ОДИН імпульс
100 грн
Термоліфтинг
2800 грн

Форма запису