місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
місто Одеса
вул. Семінарська 1/4
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
Пн - Сб: 10:00 - 20:00

Регенерація волосся. Regenera Activa

З проблемою випадання волосся стикаються не лише чоловіки, а й жінки. Волосся, це, мабуть, одна з найяскравіших деталей зовнішнього вигляду людини. За зверненнями до клініки, ця проблема становить 30%.
Записатись на прийом
Регенерація волосся. Regenera Activa
Принцип дії
Регенерація волосся. Regenera Activa

Алопеція може виникати з абсолютно різних причин – це і спадковий фактор, і неправильний спосіб життя, і підвищений рівень стресу, і нестача поживних речовин в організмі, соматичні захворювання та багато інших чинників. Допомогти з вирішенням цієї проблеми і встановити правильний діагноз може лікар-трихолог.

Фахівець призначає або медикаментозне лікування, або фізіотерапію, а також мезотерапію тощо. На ринку продовжують з’являтися все більш нові та дієві методики. Одну з таких новинок – найноваторськішу, найпрогресивнішу та найефективнішу – пропонує Центр естетичної косметології “Комплімент”. Це нове слово в галузі регенеративної медицини – процедура Regenera Activa.

Фахівці Центру естетичної косметології “Комплімент” використовують новітній у цій галузі апарат Rigenera, що дає змогу швидко й ефективно стимулювати ріст волосся.

Rigenera – це високотехнологічний апарат, призначений для обробки зразків дерми і волосяних фолікулів. Процес розкладання зразка на клітини відбувається разюче швидко, займаючи не більше 2-х хвилин. Після відділення стовбурових клітин від рідкої суспензії, їх можна застосовувати на ділянках шкіри, уражених алопецією. Унікальне обладнання, що застосовується в нашому Центрі, забезпечує високу швидкість всієї процедури регенерації волосся (до 30 хвилин), максимальну ефективність і безболісність.

Decorative
Переваги

Проходячи інноваційну процедуру регенерації волосся Regenera Activa в Центрі естетичної косметології “Комплімент”, кожен пацієнт отримує такі незаперечні переваги, як:

 • Безпека
 • Безболісність
 • Швидкість процедури
 • Відсутність реабілітаційного періоду
 • Видимі результати вже через 3 тижні
Будьте красиві завжди
Запишіться на процедуру - Регенерація волосся. Regenera Activa прямо зараз
Записатись на процедуру
Кому підходить регенерація волосся?

Регенерація волосся за інноваційним методом Regenera Activa зробила справжню революцію в лікуванні алопеції. Ця процедура підходить:

 • Для чоловіків і жінок на ранній
  стадії алопеції
 • Чоловікам до 3-4 стадії за шкалою
 • Норвуда-Гамільтона (визначає фахівець)
 • Жінкам до 2 стадії за шкалою
 • Людвіга (визначає фахівець)
Decorative
Як проводиться процедура?

Ця процедура має кращі показники ефективності, ніж будь-який інший метод лікування алопеції, завдяки тому, що пацієнт є одночасно і донором, і реципієнтом. Тому ризик алергічної реакції та відторгнення матеріалу повністю виключений.

Перед проведенням процедури наш фахівець ретельно вивчає результати аналізів крові, дані анамнезу та стану здоров’я. Сама процедура складається з таких етапів:

 1. Робляться 2-3 отвори по 2,5 мм на ділянці шкіри, не пошкодженій алопецією
 2. Вилучаються маленькі зразки здорової тканини з волосяними фолікулами
 3. Зразки обробляються апаратом Rigenera в стерильних умовах
 4. Введення отриманих стовбурових клітин в область волосяного покриву для його регенерації

 

Звертаємо вашу увагу, що в день проведення процедури краще відмовитися від вживання їжі – це дасть змогу мінімізувати ризик ускладнень під час і після регенерації волосся. Процес забору матеріалу і подальше введення отриманих клітин – це малоінвазивна процедура, тому пацієнт не відчуває ні болю, ні будь-яких інших неприємних відчуттів.

! Підготовка до процедури

Ця косметологічна процедура потребує попереднього огляду пацієнта та його підготовки. Для цього необхідно обов’язково здати аналіз крові, що включає гемограму, TSH і Т4, базовий біохімічний аналіз, згортання крові, серологію, а для жінок ще показники PSA і Fe.

Зверніть увагу, що на момент проведення процедури ви маєте бути абсолютно здорові, а рівень стресу не повинен перевищувати 5 балів за шкалою від 0 до 10.

Також на волосяному покриві не повинно бути запальних процесів та інфекційних захворювань.

Вартість процедури регенерації волосся в Одесі
Регенерація Regenera Activa
40000 грн

Форма запису