місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
місто Одеса
вул. Семінарська 1/4
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
Пн - Сб: 10:00 - 20:00

InMode Morpheus 8

Струнка підтягнута фігура, карбований профіль обличчя і сяюча шкіра - все це природні ознаки юності, але чи є спосіб залишатися молодою і привабливою, незважаючи на вік? Чи можливо перемогти час, і поглядати згори на роки, що пролітають, продовжуючи викликати заздрісні погляди оточуючих?
Записатись на прийом
InMode Morpheus 8
Принцип дії
Що таке радіочастотний (RF, radiofrequency) ліфтинг?

Принцип дії RF-ліфтингу ґрунтується на контрольованому нагріванні тканин високочастотною енергією. В результаті такого нагріву відбувається цілий ряд процесів омолодження:

 • миттєвий ліфтинг-ефект за рахунок коагуляції
 • перерозтягнутих колагенових волокон та пухкої тканини
 • ліполіз жирових відкладень
 • стимуляція вироблення нового колагену та еластину, з природним процесом самооновлення шкіри

Апарати радіочастотного ліфтингу відомі ще з 90-х років, і за час свого застосування довели свою ефективність та безпеку. Сьогодні спектр застосування RF-ліфтингу не обмежується тільки підтяжкою і ущільненням каркаса шкіри, але включає також ефективне усунення стрій, рубців пост-акне і загальне вирівнювання контурів.

Що нового в Inmode Morpheus 8?

Завдяки насадці останнього покоління Morpheus 8 процедура RF-ліфтингу стала значно ефективнішою та безпечнішою. За допомогою даної технології стало можливим впливати на строго певну глибинусубдермального шару, минаючи епідерміс і не викликаючи опіків поверхні шкіри. Кожна насадка має 24 голки, покриті ізолюючим полімером, в яких активним залишається тільки кінчик вістря голки-електроду. Апарат дозволяє лікарю індивідуально налаштовувати глибину проникнення з точністю до 1мм, і таким чином забезпечувати рівномірний прогрів тканин з різною товщиною жирового і м’язового шарів, а також вперше дає можливість працювати з тканинами повік. Завдяки технології фракційного радіочастотного нагріву досягаються більш виражені результати нагріву та коагуляції на відміну від звичних поверхневих методик. Для прикладу, неінвазивні варіанти RF-ліфтингу нагріваючи в першу чергу поверхню шкіри, можуть досягти нагріву субдермального шару тільки до 43-45°, у той час як мікроігольчаста насадка нагріває прилеглі до електродуткани до 60-80°, минаючи епідерміс. На сьогоднішній день Morpheus має найбільшу глибину дії серед усіх RF-технологій, схвалених FDA.

Можливість індивідуального підбору глибини нагріву забезпечує максимально рівномірний ефект ліфтингу незалежно від зони, однаково ефективно опрацьовуючи як шкіру тіла та рук, так і такі ніжні зони як передня поверхня шиї та навіть повіки.

Будьте красиві завжди
Запишіться на процедуру - InMode Morpheus 8 прямо зараз
Записатись на процедуру
Безпека.
 • При проведенні процедури Morpheus 8 використовуються тільки одноразові насадки з ізольованими мікроголками.
 • Завдяки мінімізації впливу на поверхню шкіри, стало можливим знизити період відновлення від кількох тижнів (порівняно з попередніми поколіннями фракційних RF) до 1-2 днів.
 • Не викликає опіків поверхні шкіри та сліди від процедури зникають без сліду протягом 2-3 годин.
 • Не впливає на хромофори шкіри, тобто процедура не має таких небажаних ефектів, як пігментація шкіри.
 • Незважаючи на те, що процедура Morpheus 8 є інвазивною, малий діаметр мікроголок дозволяє мінімізувати хворобливі відчуття, і для її проведення достатньо локальних поверхневих анестетиків або охолодження.

Таким чином, профіль безпеки Morpheus 8 значно перевершує порівняні за ефективністю процедури RF та лазеротерапії попередніх поколінь.

Поєднання.

Унікальна особливість щадного впливу на епідерміс і швидкого відновлення створює можливість для поєднання даної процедури з безліччю інших, таких як:

 • біоревіталізація
 • нитковий ліфтинг Aptos
 • філери
 • ботулінотерапія
 • IPL фототермоліз Lumecca та ін.

Завдяки чудовим показникам переносимості цю процедуру можна сміливо назвати процедурою вихідного дня, адже Вам не знадобиться тривалий період відновлення, і вже за кілька днів ніхто й не помітить слідів будь-якого втручання. Нехай секрет Вашої молодості залишиться загадкою для оточуючих, адже ми знаємо, що в Жінці має бути загадка.

Вартість процедури Inmode Morpheus 8 в Одесі
Morpheus 8 Фракційний RF-ліфтинг Body (1 насадка 40 голок)
16000 грн
Morpheus 8 Фракційний RF-ліфтинг Body (1 насадка 42 голок)
16501 грн
Morpheus 8 Фракційний RF-ліфтинг (1 насадка 24 голки)
14000 грн
Morpheus 8 Фракційний RF-ліфтинг Prime (1 насадка 12 голок)
8000 грн

Форма запису