місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
місто Одеса
вул. Семінарська 1/4
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
Пн - Сб: 10:00 - 20:00

ULFIT

Не потрібно зайвий раз нагадувати скільки сил, коштів та часу доводиться витрачати на те, щоб підтримувати ідеальну форму. Скільки проливається поту у спортивному залі та сліз перед дзеркалом, коли до настання сезону улюблена сукня тріщить по швах. До яких тільки способів не вдаються у боротьбі із зайвими сантиметрами на талії: виснажливі тренування, жорсткі обмеження в харчуванні, а ненависний животик і складки на боках так само нависають над поясом. Надлишок жирової тканини в проблемних зонах, так званих "жирових пастках", уперто залишається на своїх місцях.
Записатись на прийом
ULFIT
Що ж таке ULFIT-терапія (Ульфіт-терапія)?

В основі роботи апарату лежить використання високоінтенсивного ультразвуку сфокусованого (HIFU). При його впливі на жирові клітини відбувається їх нагрівання та руйнування клітинної мембрани. Це призводить до того, що вони буквально плавляться під маніпулою апарату. Вміст клітин розпадається на прості складові та виводиться у міжклітинний простір. Далі завдяки додатковому ефекту посилення мікроциркуляції та лімфодренажу всі ці продукти розпаду природним шляхом виводяться лімфатичною системою протягом двох-чотирьох тижнів. Завдяки тому, що під час процедури випромінююча головка безперервно обертається, а глибина проникнення точно підбирається ліполіз відбувається рівномірно, що гарантує ідеальний результат з рівними гладкими контурами.

За своєю дією ULFIT-терапія схожа з терапією Ulthera, яка вже справила революцію в уявленні про можливості кругової підтяжки обличчя. Справа в тому, що ULFIT також є не тільки ліпомоделюючим процедурою, але одночасно здійснює ліфтинг, тільки не на обличчі, а по всьому тілу. Вплив фокусованого ультразвуку на дерму призводить до утворення мікроосередків коагуляції, подальшої регенерації та підтяжки шкірного клаптя в місці проведення процедури.

Наскільки ULFIT-терапія є безпечною?

Звичайно, це перше питання, яке ми ставимо, коли чуємо про швидкі та помітні результати. Чи можливо швидко позбутися жирових відкладень без болю та ускладнень? Коли ми говоримо про ULFIT-терапію, то відповідь, безумовно, так! Мішенню для ультразвукового ліполізу є жирові клітини на глибині 6-13 мм, що дозволяє безпечно використовувати апарат практично в будь-якій частині тіла, та уникнути непотрібного впливу на великі судини та внутрішні органи.
Крім того, за рахунок щадного впливу на навколишні тканини, відсутності хворобливих відчуттів і різних розмірів маніпул процедуру ULFIT можна проводити в тих місцях, де неможливо застосування інших процедур: руки, лінія спини, живіт, бічна частина талії, боки тулуба, сідниці, зовнішня і внутрішня частина стегна.

Будьте красиві завжди
Запишіться на процедуру - ULFIT прямо зараз
Записатись на процедуру
Як часто робити ULFIT-процедури?

Залежно від регіону індивідуально підбираються характеристики імпульсу, глибина проникнення та маніпула щодо процедури. Загальна кількість процедур також підбиратиметься індивідуально, але навіть після першої процедури Ви побачите відчутні результати. Процедури проводяться 1 раз на 4 тижні, що, безумовно, є черговою перевагою, звільняючи Ваш час.

Не потрібно зайвий раз нагадувати скільки сил, коштів та часу доводиться витрачати на те, щоб підтримувати ідеальну форму. Скільки проливається поту у спортивному залі та сліз перед дзеркалом, коли до настання сезону улюблена сукня тріщить по швах. До яких тільки способів не вдаються у боротьбі із зайвими сантиметрами на талії: виснажливі тренування, жорсткі обмеження в харчуванні, а ненависний животик і складки на боках так само нависають над поясом. Надлишок жирової тканини в проблемних зонах, так званих «жирових пастках», уперто залишається на своїх місцях.

Звичайно, можна радикально підійти до питання, і вирішити проблему за допомогою ліпосакції, і в такому разі ефект буде, безперечно, значним. Але на такий крок може зважитися не кожен, та й сама собою процедура має певні обмеження, пов’язані з періодом реабілітації, носінням корсетів і післяопераційним дискомфортом.
Але чи можна досягти ефектів подібних до ліпосакції без операційного втручання, болю і тривалого відновлення?

Ми впевнено можемо стверджувати, що це не тільки можливо, але вже доступно в центрі естетичної косметології Комплімент!
У 2017 році вчені з Південної Кореї зробили прорив у технології зменшення обсягів та підтяжки шкіри. Використання макрофокусованого динамічного кругового ультразвуку дозволило отримати помітні результати у зменшенні товщини жирового прошарку та скороченні шкірного клаптя вже після першої процедури. У 2018 році на світовий ринок вийшов апарат під назвою ULFIT, і вже сьогодні наші фахівці за допомогою цього апарату готові повернути Вам ідеальні форми. Дія апарату та покладеної в його створення технології заснована на точковому та керованому впливі на жирові відкладення. За одну процедуру така терапія здатна зменшити товщину жирової складки на 20-40%.

Переваги ULFIT-терапії ліпомоделювання:
  • Цільовий вплив на жирові клітини
  • Безпека за рахунок технології точного контролю глибини впливу
  • Результат уже після першої процедури
  • Ліфтинг шкіри за рахунок регенерації колагенового каркасу
  • Безболісність та відсутність необхідності відновного періоду
  • Відсутність побічних ефектів у вигляді синців, набряків, гематом та спайок
  • Застосування на будь-якій проблемній ділянці тіла
  • Рівномірна дія по всій площі процедури, результатом якого є рівний контур і гладка шкіра без бугристостей
  • Відсутність потреби щоденних процедур (1 процедура на 4 тижні).

Краса не завжди потребує жертв. Завдяки технології ULFIT позбутися зайвого жиру і підтягнути шкіру в проблемних місцях тепер можна легко, безболісно і без побічних ефектів. На сьогоднішній день ULFIT – це найефективніша процедура ліполізу за даними наукових та клінічних досліджень. Додайте до цього високий професіоналізм наших фахівців і будьте впевнені – ваша фігура буде ідеальною, а сезон бікіні буде часом вашого тріумфу!

Вартість ULFIT терапії в Одесі
Ulfit ліполіз до 500 імпульсів
19 грн один імпульс.
Ulfit ліполіз понад 500 імпульсів
15 грн один імпульс.

Форма запису