місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
місто Одеса
вул. Семінарська 1/4
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
Пн - Сб: 10:00 - 20:00

HydraFacial

Турботи про сім'ю та кар'єру поглинають вас цілком, і часу на себе вже практично не залишається. Щоденна рутина і побут перетворюють жінку на Попелюшку, і залишається тільки мріяти про чудову феї-хресну, яка одним рухом чарівної палички зможе перетворити її на Принцесу... Але феї та чарівні палички залишаються тільки в мріях, а на те, щоб привести свою зовнішність у гідний вигляд, треба витратити як мінімум півдня. Чи ні?
Записатись на прийом
HydraFacial

Сьогодні чари – питання високих технологій, і відчути на собі магію миттєвого перетворення може кожна. Раді представити вашій увазі новітній апарат HydraFacialtm Edge Systems, який об’єднав у собі одразу кілька технологій:

  • Вихрове відлущування.
  • Зволожувальний пілінг Hydra Peel.
  • Вихрове вакуумне очищення пор.
  • Відновлення, зволоження і біоревіталізація шкіри.

Під час цієї багатоступеневої процедури шкіру очистять і ексфоліюють, усі омертвілі клітини видалять. Крім того, завдяки нанесенню сироваток, насичених антиоксидантами, пептидами і гіалуроновою кислотою, шкіра піддасться повноцінному сеансу інтенсивного омолодження.

Принцип дії
HydraFacial

Процедура HydraFacial у клініці “Комплімент” – це новітній неінвазивний спосіб очищення й омолодження шкіри, що дає змогу забезпечити повний спектр догляду за лічені хвилини та в найбільш щадній манері.

Інноваційна форма насадок спіралеподібної форми швидко, ефективно і максимально безпечно відлущує омертвілі клітини поверхневого шару шкіри, дає змогу глибоко просочити її сироватками і пептидами, і ефективно очищає глибокі пори завдяки вакуумному ефекту.

Ця процедура, безсумнівно, стане вашою улюбленою, оскільки за високої ефективності вона практично не забирає вашого часу (не дарма її називають процедурою обідньої перерви), і також заощаджує ваші кошти – вона обійдеться вам у 2-2.5 рази дешевше за процедури, які входять до її функціоналу і виконані окремо.

Перевагами терапії HydraFacial є:
  • неінвазивність і відсутність побічних ефектів подразнення шкіри
  • відсутність необхідності у відновлювальному періоді: ви можете йти на бал вже в день процедури, і будете там сяяти як найяскравіша зірка
  • економія часу: повний цикл очищення й омолодження шкіри обличчя за півгодини!
  • економія коштів: терапія HydraFacial обходиться в 2-2.5 рази дешевше, ніж виконання процедур, що входять до неї окремо
  • індивідуальний підхід: підходить для будь-яких типів шкіри, будь-якого віку і дає змогу підбирати необхідні косметичні засоби на будь-якому етапі процедури для кожного
  • можливість застосування процедури частіше ніж раз на місяць: деякі типи шкіри потребують частішого догляду, але були обмежені агресивністю очищувальних процедур

Тепер ви бачите, що чудеса існують? Ваша фея-хресна просто змінила мантію на халат, а чарівну паличку на маніпулу апарату HydraFacial.

Будьте красиві завжди
Запишіться на процедуру - HydraFacial прямо зараз
Записатись на процедуру
Decorative
Етапи проведення апаратного пілінгу обличчя HydraFacial

На сьогоднішній день терапія HydraFacial є найбільш щадною і неінвазивною, тому не викликає подразнень і, відповідно, не потребує часу на відновлення. Ба більше, завдяки таким характеристикам стало можливим проведення в один день одночасно і чистки, і пілінгу! Додайте до цього загальну тривалість всієї багатоступеневої процедури в 30-40 хвилин, і ви зрозумієте, чому це диво стало улюбленою процедурою голлівудських зірок і обов’язково завоює і ваше визнання.

1. Всмоктування відмерлих клітин

Вихрове відлущування і всмоктування відмерлих клітин м’яким зволожувальним засобом.

2. Просочення шкіри

Просочення поверхневого шару шкіри м’якою неподразливою сумішшю саліцилової та гліколевої кислот для глибокого очищення пір від жиру і бруду, і профілактики утворення вугрів. Як варіант на другому етапі можливе застосування м’якого всесезонного пілінгу.

3. Вакуумно-вихрове очищення

Потужне вакуумно-вихрове очищення глибоких пор і видалення чорних цяток.

4. Глибоке просочення тонізувальними

Глибоке просочення тонізувальними, відновлювальними і зволожувальними засобами (сироватки, пептиди, гіалуронова кислота).

Вартість терапії HydraFacial в Одесі
Базовий догляд + всесезонний пілінг
-----
Базовий догляд HydraFacial+фактори зростання
-----
Базовий догляд (очищення+сироватка для жирної шкіри+зволоження)
-----
Експрес догляд (очищення + зволоження шкіри)
-----

Форма запису