місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
місто Одеса
вул. Семінарська 1/4
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
Пн - Сб: 10:00 - 20:00

InModeLumecca SR 515/580

Протягом багатьох століть твори мистецтва майстрів давнини притягують погляди та задають стандарти краси. Застиглий у русі давньогрецький мармур, профілі принцес Єгипту та фарби полотен епохи Відродження зачаровують своєю бездоганністю. Але чи такими бездоганними були прототипи цих шедеврів насправді?
Записатись на прийом
InModeLumecca SR 515/580
Принцип дії
InModeLumecca SR 515/580

Апарати IPL (intensive pulsed light – інтенсивне імпульсне світло) буквально “стирають” дефекти поверхні шкіри завдяки потужним імпульсам світла широкого спектра довжини. Потужний пучок світла видимого спектра (здебільшого з довжиною хвилі 400-120нм) поглинається специфічними структурами і хромофорами шкіри, що призводить до виборчого нагрівання дрібних судин, волосяних фолікулів і пігментних клітин, і їх подальшої утилізації здоровими клітинами шкіри. IPL-фототермоліз схожий за механізмом впливу з апаратами лазеротерапії, але на відміну від останніх випромінює світло не однієї конкретної довжини, а пучок світла з широким діапазоном довжин хвиль. Таким чином кожен конкретний лазер може впливати тільки на будь-яку одну структуру або хромофор і коригувати тільки якийсь один стан або дефект, тоді як IPL одночасно впливає на кілька структур.

Процедура IPL не менш ефективна, ніж лазер, і при цьому має здатність глибокого проникнення за мінімального ризику небажаних ефектів. Крім того, фототерапія IPL шляхом нагрівання стимулює клітини, що продукують колаген та еластин, надаючи потужний ліфтинг-ефект.

Технологія IPL отримала схвалення FDA для терапії телеангіектазій ще 1995 року, і відтоді спектр застосування значно зріс. На сьогодні за допомогою процедур IPL-фототермолізу вдається з успіхом справлятися з візуальними і структурними дефектами шкіри на обличчі, шиї, зоні декольте і руках.

Що нового в Lumecca SR 515/580?

Новітній IPL-апарат Lumecca від світового лідера компанії InMode – це якісно новий підхід до фототерапії. Завдяки посиленню пікової потужності хвиль у діапазонах 500-600 нм на 40% вдалося максимально сконцентрувати поглинання світла меланіном і оксигемоглобіном, що призвело до збільшення ефективності під час роботи з дрібними судинами й волосяними фолікулами щонайменше вдвічі. Апарат Lumecca має найсильнішу комбінацію спектра світлових хвиль і потужності випромінювання серед усіх наявних апаратів IPL. Така комбінація дає змогу повноцінно коригувати дефекти шкіри і здійснювати фотоомолодження за 1-2 процедури. Крім того, великий розмір світлової плями в апараті Lumecca значно скорочує час проведення процедури, що важливо з точки зору комфорту.

Безсумнівна перевага процедури IPL з апаратом Lumecca – це швидкий наростаючий ефект, і менша порівняно з аналогами кількість процедур на курс.

Наскільки це безпечно?

Незважаючи на значно вищі показники потужності та частоти світлових імпульсів порівняно з аналогами попередніх поколінь, профіль безпеки та рівень комфорту під час проведення процедури став ще вищим. Однією з головних переваг цієї процедури є абсолютна відсутність травматичного ефекту на тканини шкіри. Технологія селективного посилення специфічних для меланіну та гемоглобіну хвиль і відсутності шкідливого УФ-випромінювання дає змогу однаково ефективно та безпечно працювати з різними типами й тонами шкіри, а контактне охолодження за допомогою сапфірового наконечника забезпечує повну безболісність процедури.

Безпосередньо по закінченню процедури можливе легке почервоніння шкіри, яке минає протягом 1-2 годин, і вже наступного дня Ви можете повернутися до звичайного способу життя. Проте, для повної гарантії безпеки протягом 2-3 тижнів не варто засмагати, відвідувати лазню або сауну, та інтенсивно тренуватися.

IPL-фототермоліз чудово поєднується з PRP-плазматерапією, взаємно посилюючи ефекти обох процедур. З іншими процедурами і доглядами допускається одночасне застосування на різних зонах. Наприклад, можлива комбінація видалення судинних сіточок на щоках з ботулінотерапією зони чола і перенісся, або волюмізація губ філерами. Також хорошою комбінацією може бути фототермоліз у середній зоні обличчя і фракційний радіочастотний мікроголчастий ліфтинг шиї. Тобто будь-яких обмежень щодо роботи з прилеглими ділянками після процедури Lumecca немає, і це дає можливість лікареві підібрати ідеальний комплекс для Вашого максимального задоволення.

Забудьте про грим на обличчі та невпевненість у своїй досконалості. Завдяки неперевершеним показникам ефективності, безпеки та комфорту процедури Lumecca довести зовнішність до ідеалу стало не складніше ніж відретушувати фото.

Вартість INMODELUMECCA SR 515/580 в Одесі
Фотоомолоджування одна зона (обличчя/декольте/руки)
2800 грн
Видалення пігментації/судин ОДИН імпульс
100 грн

Форма запису