місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
місто Одеса
вул. Семінарська 1/4
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
Пн - Сб: 10:00 - 20:00

Tesla Former

Метод функціональної магнітної стимуляції - це передове досягнення в галузі фізіотерапії та реабілітації, засноване на впливі потужного магнітного поля на рецептори скорочення м'язів, що дозволяє домагатися відновлення та регуляції м'язового тонусу як поверхневих, так і глибоких м'язів без необхідності прямого шкірного контакту.
Записатись на прийом
Tesla Former
Що таке FMS терапія?

Апарат магнітної стимуляції Tesla Former прийшов на зміну методу електростимуляції, що широко використовується у фізіотерапії, і на відміну від останнього має ряд переваг:

 • практично не викликає відчуттів болю та дискомфорту;
 • поєднання великого потенціалу потужності та високоточних індивідуально підбираються програм впливу дозволяє опрацьовувати
 • м’язи на різній глибині;
 • значно прискорює процес відновлення у пацієнтів із хронічними больовими синдромами;
 • потребує значно менше процедур на курс лікування;
 • дозволяє клієнту залишатися в одязі під час процедури.

Індивідуальні програми впливу на різні типи м’язів дають можливість застосовувати FMS терапію для відновлення широкого спектру захворювань та хворобливих станів:

 • від хронічних неспецифічних больових синдромів до реабілітації після тяжких травм та ушкоджень опорно-рухового апарату;
 • від розв’язання проблем тонусу м’язів до відновлення функції м’язів тазового дна.
Кому потрібна FMS терапія:
 1. Людям з хронічними больовими синдромами спини, шиї та попереку.
 2. При відновленні після травм та операцій опорно-рухового апарату.
 3. При відновленні після тяжких захворювань та ушкоджень центральної (інсульти, спинальні травми) та периферичної (радикулопатії, тунельні синдроми, периферичні парези) нервової системи.
 4. При проблемах з м’язами тазового дна: різні варіанти неутримання сечі та калу, опущення органів малого тазу, при вікових змінах та післяпологовому періоді, у чоловіків з еректильною дисфункцією, при простатитах.
 5. Для вирішення естетичних проблем, таких як целюліт, застійний явища та втрати тургору шкіри та підшкірно-жирової клітковини.
Tesla Former при боротьбі з целюлітом:

Синяки від антицелюлітного масажу і піт, що тече під плівкою, залишилися позаду. Невже це реально?

Це цілком реально із сучасною процедурою FMS стимуляції на апараті Tesla Former. Методика функціональної магнітної стимуляції (FMS) – це найновіший метод безконтактного фізіотерапевтичного впливу потужним магнітним полем. У процесі процедури посилюється кровообіг та обмінні процеси у м’язах, шкірі та підшкірно-жировій клітковині, що дозволяє швидко, комфортно та безпечно позбавлятися від глибинних та зовнішніх проявів целюліту.

Будьте красиві завжди
Запишіться на процедуру - Tesla Former прямо зараз
Записатись на процедуру
Як працює процедура FMS у цьому випадку?

Під час процедури FMS потужне магнітне поле впливає на рецептори скорочень м’язових клітин та забезпечує пасивну гімнастику для м’язів. Більш того, широкий діапазон налаштувань та модуляцій магнітних імпульсів забезпечує можливість стимуляції не тільки клітин скелетних м’язів, а й гладких клітин клітин кровоносних судин. В результаті, посилюється природний лімфо- і венодренаж, виводяться продукти розпаду, що накопичилися, посилюється постачання тканин кров’ю, насиченою киснем і найбільш природним і безпечним способом відбувається зменшення обсягів підшкірного жиру.

У чому переваги FMS перед звичними методами?

Найбільш частими методами боротьби з целюлітом можна назвати масаж (ручний та апаратний) та обгортання. Але сам собою антицелюлітний масаж буває болючим, та й часто після нього залишаються досить помітні синці. Професійні обгортання дуже непоганий спосіб, але ця процедура досить тривала і не всім подобаються відчуття під час неї.

Переваги процедури FMS:

 1. Поліпшення кровообігу та дренажу.
 2. Поліпшення обмінних процесів.
 3. Швидкий та безпечний ефект.
 4. Вплив на м’язи, судини та жирову тканину.
 5. Відсутність болю та дискомфорту під час та після процедури.
Вартість терапії Tesla Former в Одесі
Магнітно-резонансна терапія крісло
1100 грн
Магнітно-резонансна терапія естетика тіла (45 хв)
1300 грн
Магнітно-резонансна терапія естетика тіла (30 хв)
900 грн

Форма запису