місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
місто Одеса
вул. Семінарська 1/4
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
Пн - Сб: 10:00 - 20:00

Лазерна епіляція: підборіддя

28 Жовтня, 2022

Кому підходить епіляція підборіддя лазером?

Якщо причиною появи волосся є гормональні порушення, виправити ситуацію може корекція гормонального балансу, призначена після консультації лікаря-ендокринолога на підставі результатів аналізів. Але якщо причина криється в генетичних порушеннях, ефективно вирішити її можна лише за допомогою лазерної епіляції. Завдяки видаленню зайвого волосся з підборіддя жіноче обличчя виглядає естетично та доглянуто.

Причому лазерна епіляція бороди як косметологічна послуга є актуальною не тільки для жінок, а й для чоловіків. Представникам сильної статі видалення зайвої рослинності в цій галузі обличчя надає доглянутого вигляду і заразом дозволяє підкреслити форму бороди. Епіляція підборіддя лазером менш болюча порівняно з епіляцією воском, крім того, процедура має й інші переваги.

Переваги лазерної епіляції підборіддя
 • Для повного зникнення волосся достатньо кількох сеансів.
 • Процедура займає трохи більше 10 хв.
 • Болісні відчуття під час сеансу мінімальні.
 • Ефективний спосіб вирішення проблеми врослого волосся.
 • Безпечний, нетравматичний та гіпоалергенний метод.
Протипоказання до лазерної епіляції підборіддя

Лазерная эпиляция бороды

Є низка випадків, у яких лазерна епіляція підборіддя суворо протипоказана:

 • Індивідуальна нестерпність лазерного впливу.
 • Інфекційні хвороби шкіри (герпес, піодермія тощо).
 • Цукровий діабет в інсулінозалежній формі.
 • Онкологічні захворювання.
 • Смаглява або засмагла шкіра.

Існують і відносні протипоказання, наявність яких вимагає попередньої консультації з лікарем-косметологом або їх усунення перед тим, як розпочинати лазерну епіляцію підборіддя:

 • Шкірні хвороби стадії загострення чи хронічної формі.
 • Родимки та татуювання на оброблюваній ділянці.
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.
 • Подряпини, садна, опіки на підборідді.
 • Вагітність та лактація.
Підготовка підборіддя до лазерної епіляції

За 2 тижні до епіляції потрібно припинити видаляти волоски з підборіддя будь-яким із способів, що ушкоджує цибулини (шляхом вищипування, воском, за допомогою електричного епілятора). Також слід припинити прийом антибіотиків тетрациклінової групи.

У літній період лікарі рекомендують обмежити перебування на сонці. За 3 дні до та 3 дні після призначеної дати процедури не варто користуватися спиртовмісними лосьйонами.

Перед лазерною епіляцією шкіра підборіддя має бути гладкою. З цією метою волосся необхідно голити верстатом, зістригти чи видалити депіляційним кремом. Допустима довжина волосків на момент проведення процедури – 1-2 мм.

Процедура видалення волосся з підборіддя

Лазерная эпиляция бороды у мужчин

Якщо ніяких протипоказань немає, майстер може розпочинати лазерну епіляцію підборіддя. Салонна процедура виглядає так:

 1. Насамперед косметолог очищає шкіру.
 2. Потім наносить на зону обробки спеціальний гель.
 3. Після чого впливає на підготовлену ділянку лазерним променем, який проникає у волосяну цибулину та руйнує фолікулу. Через 10-14 днів оброблене волосся випадає, а нове на цьому місці більше не виростає.

Сучасні моделі лазерних апаратів обладнані наконечниками, що охолоджують, завдяки чому клієнт відчуває комфорт під час сеансу. Оскільки лазерний промінь здатний впливати на волосся лише на стадії активного зростання, за 1 раз можна видалити до 30% волосся.

Після апаратної обробки на шкірі можуть виникнути почервоніння, але через 15-20 хвилин від них зазвичай не залишається сліду.

Важливо: у день процедури слід уникати глибокого пілінгу.

Пост-епіляційний догляд за шкірою підборіддя

Після проведеної процедури лазерної епіляції бажано не користуватися косметикою, що подразнює шкіру. Перед виходом на вулицю рекомендується наносити на шкіру підборіддя сонцезахисний засіб SPF 50. Також у перші 2 тижні після лазерної епіляції підборіддя не можна засмагати.

Як часто робити лазерну епіляцію підборіддя?

Щоб назавжди позбутися небажаної рослинності на підборідді, фахівці рекомендують систематично проходити лазерну епіляцію, що підтримує. Для закріплення ефекту процедуру повторюють через 6-8 тижнів після першого сеансу – через такий проміжок часу в середньому відростають волоски. Повний курс складається з 5-8 сеансів, з кожним з яких волоски стають тоншими, а їх кількість зменшується. Необхідну кількість процедур визначає фахівець виходячи з індивідуальних особливостей організму клієнта.

Скільки коштує лазерна епіляція підборіддя?

Ціна на послугу лазерної епіляції підборіддя для чоловіків, як правило, вища за вартість аналогічної процедури для жінок. Записатись на лазерну епіляцію підборіддя у м. Одеса пропонує Центр естетичної медицини «Комплімент». Тут у зручний для вас час можна пройти курс процедур на сучасній апаратній косметології під керівництвом професійних лікарів-косметологів та отримати бажаний результат за доступною ціною.

Форма запису