місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
місто Одеса
вул. Семінарська 1/4
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
місто Чорноморськ
проспект Миру, 8а
Пн - Сб: 10:00 - 20:00
селище Ліски
вул. Заболотного, 30
Пн - Сб: 10:00 - 20:00

Acu Pulse Lumenis

AcuPulse DUO – унікальний СО2 лазер, що поєднує в собі використання звичного вільного променя та гнучкого волокна.

Acu Pulse Lumenis

Бажаєте підтягнути шкіру? Пропонуємо випробувати лазерний пілінг AcuPulse СО2. Завдяки специфічному лазерному впливу можна значно покращити стан шкіри повік, зменшити глибокі зморшки в області носогубних складок, розгладити зморшки на лобі, а також покращити контур обличчя та область декольте без необхідності радикального втручання.

AcuPulse DUO забезпечує більшу універсальність у порівнянні з традиційними моделями CO2 лазерів та забезпечує можливість проведення широкого спектру операцій у різних галузях сучасної та високотехнологічної хірургії.

Відмінності від попередніх версії

Головною особливістю нової моделі є можливість використання гнучкого волокна та традиційного вільного променя в одному апараті завдяки спеціальному світлодіоднику. Наявність двох систем доставки лазерного випромінювання в одній лазерній системі є унікальною запатентованою технологією, яка не має аналогів.

Фракційний лазер Lumenis не залишає на обличчі ефект марлі, на відміну від багатьох інших фракційних лазерів неякісних марок. CO2 лазер Lumenis діє максимально точно. Лазерне шліфування обличчя на апараті Lumenis у досвідчених руках лікаря дерматолога косметолога абсолютно безпечна безальтернативна процедура омолодження, лікування акне та видалення рубців та шрамів.

Особливості AcuPulse DUO

  • Надчітка різання, характерна для СО2 лазера.
  • Мінімальне (40 мікрон) термокондуктивне пошкодження клітин, що підлягають під зоною операції, характерне для СО2 лазера.
  • Вільний промінь та гнучке волокно в одному приладі.
  • Легке перемикання між режимами волокна/вільний промінь.
  • Багаторазове гнучке волокно з набором різних ручок.
  • Роботизований мікроманіпулятор AcuBlade для суміщення з мікроскопом та виконання складних та прецизійних мікрохірургічних втручань.
  • Широкий вибір аксесуарів для різних галузей медицини.
  • Можливість працювати через гнучкий або жорсткий ендоскоп, а також через спеціальні тонкі рукоятки різної довжини та кривизни, створені інженерами Lumenis спеціально для ЛОР-хірургії та використання у вузьких місцях.

 

Зверніть увагу на інше обладнання центру

Форма запису